KARGO
Siparişim satın aldıktan ne kadar süre sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Sürat Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

polnight.com’da 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti talep edilmemektedir. 100TL’ye kadar olan siparişlerde ise kargo fiyatı 7,40 TL olarak hesaplanmıştır.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Sürat Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Polnight’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

YUKARI KAYDIR